Konferencja ,,Możliwości umysłu ludzkiego"

E-mailDrukuj

Konferencja ,,Możliwości umysłu ludzkiego"

Wydarzenie

Tytuł:
Konferencja ,,Możliwości umysłu ludzkiego"
Kiedy:
So, 16. wrzesień 2017, 10:00 h - N, 17. wrzesień 2017
Kategoria:
Edukacja

Opis

Już 16-17 września w Londynie, w dzielnicy Ruislip, odbędzie się niezwykła konferencja. Przez dwa dni, poznamy jak ogromne możliwości ma umysł ludzki, jakie ma ograniczenia i jak wykorzystywać jego potencjał.

Program:

Sobota – 16.09.17, 10:00-18:00

10:00
,,ENERGIA RODZINY URODZENIOWEJ I SPOSOBY JEJ WYKORZYSTANIA”

Rozpoczniemy wykładem Anny Pieprzak-Wałowskiej, współczesnej ,,szamanki” i terapeutki. Dowiemy się, czym jest energia rodziny urodzeniowej i jak ogromna jest jej siła. Jak wielką krzywdą dla nas samych, staje się krytykowanie i obarczanie swoich rodziców swoimi niepowodzeniami. Jak ważny jest szacunek dla siebie i swojej rodziny. Pokaże nam czy jest prawidłowy przepływ energii rodu i jak go wyczuć. Nauczy nas ,,pilnować” umysł, przed negatywną manipulacją ze strony innych ludzi ale o dziwo ze strony nas samych! Zaskoczy nie jednego słuchacza ogromem wiedzy.

12:15
,,STAN RADOŚCI, MIŁOŚCI I SPOKOJU DROGĄ ŚWIADOMOŚCI UMYSŁU”

            Po godzinie dwunastej wykład rozpocznie inna ,,szamanka” Ala Kummer. Propagatorka technik tybetańskich i syberyjskich a także jogi śmiechu. Od ponad dwudziestu lat prowadzi terapie zarówno ludzi zdrowych jak i chorych na choroby przewlekłe, zarażając ich energią radości. Pokaże, czym jest wibracja śmiechu i jak ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie świata i tego, co się wokół nas dzieje. Zgodnie z teorią: czym emanujesz, to przyciągasz! Przećwiczymy proste techniki zmiany wibracji na wibracje radości, nauczymy się cieszyć w każdej chwili, nawet najtrudniejszej, tylko po to, aby z lekkością rozwiązywać każdy problem i likwidować napięcie.

15:00
,,JAK DOJŚĆ DO ROPOZNANIA I WYKORZYSTANIA SWOICH POTENCJAŁÓW NA TO ŻYCIE”

Kolejny wykład rozpocznie gość specjalny, Renata Engel, wybitna trenerka samorozwoju, jasnowidzka, coach. Kobieta o fenomenalnej zdolności łączenia ,,widzenia pozazmysłowego” z ze zwykłym praktycyzmem. Doradza biznesmenom, sportowcom, ludziom z pierwszych stron gazet. W niezwykły wprost sposób odnajduje ludzkie potencjały, ,,widzi” jak je w życiu wykorzystać w sposób praktyczny, co jesteśmy w stanie w życiu osiągnąć i jakimi metodami. Rozpoznaje choroby i odnajduje najskuteczniejsze metody ich uzdrowienia. Ukaże nam ogrom potencjału umysłu ludzkiego i wszystko to, co możemy uzyskać pracując nad jego rozwojem. Renat uznawana za jedną z najwybitniejszych wizjonerek naszych czasów, będąc przy tym ,,zwykłą” kobietą, matką, człowiekiem…

17:00
,,CZŁOWIEK WSPÓŁCZESNY I JEGO MOŻLIWOŚCI"

Ostatnim wykładowcą będzie Janusz Zagórski, właściciel i twórca Niezależnej Telewizji NTV. Około godziny 17-tej ten genialny strateg i promotor zmiany w sposobie życia i myślenia opowie, jak człowiek jest w stanie odmienić swoje życie. Pokaże, dlaczego powinniśmy być dumni z bycia Polakami, doceniając naszą zaradność, otwartość, i niezależność. W swoim życiu zasłynął, jako organizator ogromnej ilości spotkań i imprez ukazujących inny sposób myślenia i postrzegania świata. Twórca ,,Harmonii kosmosu”- spotkania ludzi świadomych, która tylko w tym roku zgromadziła, około siedmiu tysięcy ludzi pod Wrocławiem!
Kolejny dzień, kolejni goście.

Niedziela – 17.09.17, 10:00-18:00

10:00
,,JASNOWIDZENIE JAKO ELEMENT ŻYCIA”

Rozpoczniemy spotkaniem z gościem specjalnym – Krzysztofem Jackowskim. Człowiekiem niezwykłym, od lat współpracującym z polską policją, w zakresie odszukiwania ludzi zaginionych, zmarłych, porwanych. Jako jedyny jasnowidz, dokumentuje swoje dokonania w postaci listów z podziękowaniami od osób, którym udzielił pomocy, między innymi policji. Pan Jackowski uznany został, jako największy jasnowidz dzisiejszych czasów przez telewizję japońską. Od lat udziela porad i pomaga osobom potrzebującym. Opowie o swojej drodze do ,,jasnowidzenia” i jak może ono, stanowić integralną część naszego życia.


12:15
,,ZDOLNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z PRZYRODĄ JAKO JEDNA Z FORM ROZWOJU CZŁOWIEKA”

Po godzinie dwunastej rozpocznie wykład Weronika Dąbrowska, łącząca swój zawód naturoterapeutki, z architekturą krajobrazu oraz pisaniem. Od lat propaguje powrót do natury i błogosławieństwo przebywania w jej otoczeniu. Pokaże jak usłyszeć mowę drzew i jak niezwykłą siłą jest energia ziemi. Co ciekawe, mimo specyfiki tego, czym się zajmuje, rozpoczęła współpracę z gazetą Newsweek, dając dowód, iż współczesny człowiek, chce od życia czegoś więcej niż tylko tak zwany ,,chleb powszedni”.


15:00
,,METODA BRONIKOWA – WIDZENIE MÓZGIEM”

W niedzielnym grafiku znajduje się również wykład Svitlany Dozhak, propagatorki genialnej metody ,,widzenia mózgiem”. Metoda ta została stworzona pierwotnie dla osób niewidomych przez Prof. Bronikowa, rosyjskiego naukowca. Pozwala ona na poszerzenie zdolności postrzegania, widzenie tego co, np. w kopercie, czytanie zamkniętej gazety, odczytywanie energii itd. Jej niebywała skuteczność sprawiła, że została wykorzystana przez wywiad rosyjski i amerykański. Dzięki Svitlanie będziemy mogli jej ,,zasmakować” i wykorzystywać w życiu współczesnym.


17:00
,,ROZWIJANIE INTUICJI”

Ostatnim wykładowcą będzie Izabela Trędowicz, terapeutka, pisarka, poetka, propagatorka pracy nad intuicją. Opowie, jakie możliwości daje rozwijanie intuicji i jak można ją wykorzystywać w życiu i w zarabianiu. Przedstawi stworzone przez siebie kary do rozwoju intuicji, które w niebywały sposób ją rozwijają. Opowie czym jest ,,sczytywanie wibracyjne” i jak je rozwijać.

 

Do naszej dyspozycji będą dwie sale, jedna wykładowa, druga do rozmów z wykładowcami. Na parterze znajduje się restauracja, gdzie będzie można zamówić obiad, kawę czy herbatę.  Przed budynkiem można zaparkować samochód za darmo (lokal posiada ogromny parking), a najbliższa stacja metra West Ruislip (ostatnia stacja Central Line) znajduje się po drugiej stronie ulicy (pieszo 1 minuta). 

 

Cena:
£40 – za jeden dzień wykładu
£70 – za dwa dni wykładu
Aby zapewnić sobie miejsce, należy zakupić bilet przez wpłatę na konto.
Dane zostaną udostępnione mailowo.

Zapisy:
Izabela Trędowicz – 07837832063
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Konferencja ,,Możliwości umysłu ludzkiego" odbędzie się w weekend, 16 - 17 września 2017 roku

Fairway
Ruislip Ickenham, Central London, HA4 7DQ

 

Więcej informacji:

strona www

Wyszukaj ogłoszenie

W obiektywie

Śledź nas

Luton

Mostly cloudy
1°C
NW at 22.53 km/h /87%
Sunday
1°C / 7°C
Monday
0°C / 7°C
Tuesday
2°C / 8°C

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-12-15
USD 3,5786 +0,20%
EUR 4,2217 +0,00%
CHF 3,6227 +0,23%
GBP 4,8061 +0,00%
Wspierane przez Money.pl

odwiedziny stron

1822942
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostanim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
W sumie
325
8813
34544
54032
90769
42653
1822942

Please publish modules in offcanvas position.