Menu

Luton: Dr Nina Pearson mówi o nowych planach zaspokajania potrzeb zdrowotnych ludności miasta

 

Jako lekarz rodzinny w Luton, Dr Nina jest pasjonatką pomagania ludziom w przejęciu kontroli nad stanem zdrowia i lepszym życiem. Dnia 29-go czerwca podpisano zobowiązanie z Luton Borough Council, aby współpracować w celu zapobiegania chorobom i wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia w Luton.

Dni, kiedy lekarze pierwszego kontaktu, szpitale i władze lokalne pracowały w izolacji ze sobą, już dawno minęły - mówi Dr Pearson. Wraz z Hazel Simmons, podpisano oficjalny konkordat, aby sformalizować zobowiązanie. Od teraz, system będzie bardziej dostępny i łatwiejszy do przyswojenia. Oznacza to również, że możemy umieścić pacjenta w centrum naszej pracy i aktywnie dążyć do zapobiegania chorobom i pomagać ludziom żyć długo, pełnym i niezależnym życiem.

Razem chcemy skoncentrować się na skutecznych usługach w nagłych przypadkach, oraz kontynuować doskonałe prace mające na celu poprawę zdrowia i rozwoju dzieci poniżej piątego roku życia. Zdrowie psychiczne będzie równie ważne jak zdrowie fizyczne w Luton i jesteśmy absolutnie zobowiązani do zmniejszenia nierówności w dostępie do usług zdrowotnych.

Możemy być zadowoleni, że podjęliśmy właściwe kroki w kierunku poprawy życia tych, którzy mieszkają w Luton.


Więcej informacji uzyskasz tutaj:

 

Nicola Lennox

Senior Communications & Engagement Officer

Tel: 01582 532 074

Mob: 07957 284 331

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Luton Clinical Commissioning Group

The Lodge

4 George Street West

Luton

LU1 2BJ

www.lutonccg.nhs.uk

You have no rights to post comments