Menu

Luton: Grupowe wycieczki do najpopularniejszej atrakcji w okolicy

 

Zbierz grupę dwunastu, lub więcej osób, do ulubionego miejsca turystów w Luton (na podstawie TripAdvisor). Darmowy wstęp, przepyszne pakiety z żywnością, darmowy parking, oraz darmowy posiłek dla kierowcy autokaru - to wszystko w Stockwood Discovery Centre.

Raj dla miłośników ogrodu i jedno z niewielu miejsc w kraju, gdzie można podziwiać na stałe ekspozycję dzieł artysty Ian Hamilton Finlay. Stockwood Discovery Centre to niewątpliwie numer jeden na liście TripAdvisor jako 'Rzeczy Do Zrobienia' w Luton. Każdy obszar w ogrodach ma unikalny styl z innej epoki. Można podziwiać ogrody ozdobne przystosowane do dzikiej przyrody, ogrody sensoryczne dla stymulacji wzroku, słuchu, węchu i smaku. Odwiedziny dostępne są również zimą. Można również oglądać ogromne galerie. Na stronie internetowej można znaleźć aktualne wydarzenia i wystawy. Wiele osób zdecydowało się powrócić niejednokrotnie do tego miejsca.

95% ocen parku zawiera opinie typu Bardzo Dobre i Świetne.

Odkryj bogatą historię regionu od czasów prehistorii, po czasy teraźniejsze, następnie zrelaksuj się ze swoją grupą i odwiedź cudowny bufet z rozległym menu. Istnieje też możliwość skorzystania z lżejszego pakietu 'Popołudniowa Herbata' - idealnego na specjalne okazje.

Więcej informacji, oraz rezerwacje - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub zadzwoń 01582 547445.

Godziny otwarć w zimie: od 1-go listopada do 13-go lutego / 10:00 - 16:00

Godziny otwarć w lecie: od 14-go lutego do 31-go października / 10:00 - 17:00

 

Przydatne linki: 

http://www.lutonculture.com/stockwood-discovery-centre/

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g190747-d2342652-Reviews-Stockwood_Discovery_Centre-Luton_Bedfordshire_England.html

 

 

 

 

 


źródło: http://www.luton.gov.uk/news/Pages/Group-visits-to-Lutons-most-popular-visitor-attraction.aspx

You have no rights to post comments