Menu

Londyn: Celtic Gladiator - Gala MMA, K1, Muay Thai - 6/10 (piątek)

 

Zapraszamy na galę Londyn Celtic Gladiator 14!

 

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego gongu na gali Londyn Celtic Gladiator 14!  W londyńskiej York Hall będzie gorąco, będą "grzmoty", a kibice już zacierają ręce przed tym wydarzeniem!

Przygotowaliśmy kilkanaście walk w różnych formułach: MMA, K1, muay thai.  W Londynie nie zabraknie walk debiutantów, tj. Adriana Molendy,  Łukasza Wehy, Bena Spicer'a - a to gwarancja tego, że zawodnicy chcą się "pokazać" i zawsze może to zaowocować jakimś "młodym wilkiem".

W kategorii półciężkiej w MMA, dojdzie do interesującego pojedynku między Arunas Andriuskevicus vs Łukasz Klinger. To dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy i z pewnością warto zwrócić na tę walkę uwagę! Nie zabraknie również walk w wadze ciężkiej i superciężkiej: Sarara, Czerwiński,  Adetola, Gowik, to niektóre nazwiska jakie pojawią się w tej kategorii, a jest ona zawsze niezwykle emocjonująca.

Nie może zabraknąć walki płci pięknej: dojdzie do interesującego rewanżu w formule K1, między Katarzyną Twardowską a Filipą  Mourao.

"Wisienką na torcie" nadchodzącego show będzie starcie w wadze ciężkiej w formule K1, między Tomaszem Sararą a Luciano Zampieri, a stawką tego pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata K1 Celtic Gladiator. Obaj zawodnicy mają taki sam rekord, ogromne doświadczenie, a stawka z pewnością zapowiada niezapomniane przeżycia.

Kto zdobędzie tytuł? Jak zaprezentują się debiutanci? Jak ciężkie ciosy będą spadać w najwyższych kategoriach? Na to pytanie poznamy odpowiedź w krótce! Zapraszamy do przeżywania tego z nami w York Hall lub na stronie www.eventtv.global

 

Bilety:

do kupienia na stronie: www.celticgladiator.shop

 

Gala Londyn Celtic Gladiator 14 odbędzie się 6 października 2017 roku. Start: godz. 19:00

York Hall
5 Old Ford Rd, London, E2 9PJ

 

Więcej informacji:

Facebook

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Zapraszamy również:

Miesięcznik Magazyn Lokalny 

Najtańsza w UK polska drukarnia Smart Printing 

Portal informacyjny dla Luton - wLuton.net 

Regionalna Grupa Społecznościowa – PL Lokalnie 

 Polub nas i poleć znajomym!

 

You have no rights to post comments