Menu

Luton: Zawody Footgolf w Luton’s Tea Green Club, celem jest wsparcie badań nad nowotworem mózgu

 

Już niedługo odbędzie się charytatywne wydarzenie sportowe, podczas którego celem będzie wsparcie badań nowotworowych.

Seb Cameron z Wigmore, 35 lat, zaprasza całe rodziny do Tea Green Footgolf Club na Wandon End, dnia 9-go lipca w niedzielę, od godziny 14:00. Przyjedź, nawet jeśli nie słyszałeś o takim sporcie jak Footgolf.

Footgolf stał się bardzo popularny w krótkim okresie czasu dzięki holenderskiemu piłkarzowi Michaelowi Jansenowi w 2012 roku. Seb, będąc kapitanem Tea Green Footgolf Club, chce użyć tej dziedziny sportu w dobrej wierze i zaoferować pomoc. Jego celem jest zebranie 2,500 funtów.

Footgolf w skrócie można opisać jako podobny do zwykłego golfa - używa się natomiast piłki nożnej, aby kopnięciem sprawić, że ta znajdzie się jak najbliżej specjalnego dołka, lub do niego trafi.

Guzy mózgu są największymi zabójcami dzieci i dorosłych poniżej 40-go roku życia spośród wszystkich rodzajów nowotworów.

Koszt uczestnictwa wynosi 20 funtów za jednego zawodnika (rozegranie jednej gry z 18 dołkami). Odbędzie się również konkurs, aby wyłonić najlepszego gracza wśród seniorów, mężczyzn, kobiet i juniorów.

Odbędą się również aukcje charytatywne. Wystawione zostaną pamiątki piłkarskie takie jak koszulka z Cardiff City z podpisami całej drużyny, koszulka z Luton Town z podpisami drużyny i wiele innych rzadkich przedmiotów. Licytacje online kończą się dnia 8-go lipca i startują ponownie w dzień wydarzenia.

Aby uzyskać wszelkie informacje, zarezerwować miejsce, odwiedź stronę www.justgiving.com/fundraising/footgolf, lub znajdź na Facebooku Sebba Cameron.

 

 

 

 

 


źródło: http://www.lutontoday.co.uk/news/footgolf-at-luton-s-tea-green-club-to-help-brain-tumour-research-1-8031117

You have no rights to post comments