Menu

Bedfordshire: Dzieci wzięły udział w konkursie akrobatycznego szybowania w powietrzu, czyli skydiving

 

Nie ukończyli jeszcze 13-tych urodzin, a są gotowi stanąć do rywalizacji z dorosłymi. The Skydive Recruitz - pierwszy młodzieżowy zespół skoczków w UK.

Trenowali razem tylko przez 3 miesiące, a zmierzyli się z ponad 100 zespołami doświadczonych dorosłych z całego świata podczas Bodyflight World Challenge 2017, które odbyło się niedawno w Twinwoods Adventure Centre.

9 członków załogi z Bedfordshire, w wieku od 10 do 12 lat, wzięło udział w 10-ciu rundach latania w dwóch zespołach i ukończyli zawody na 9-tej i 11-tej pozycji w lataniu w czteroosobowej formacji.

Mimo tego, że zespół nie dostał się na podium, został wspomniany i doceniony podczas ceremonii nagradzania.

Zawody, urządzane od 12-tu lat w Twinwoods, były oglądane przez 20.000 widzów z całego globu poprzez transmisję na żywo.

The Skydive Recruitz ćwiczą razem raz w tygodniu w tunelu aerodynamicznym w Twinwoods.

Zespół nie otrzymuje żadnych finansowań z zewnątrz, więc zebranie 400 funtów na stroje turniejowe, czas treningu i resztę sprzętu było nie lada wyzwaniem. Zespół zbiera dalsze fundusze na kontynuowanie swej przygody sportowej, a ich celem jest zebranie 8.000 funtów. Istnieje możliwość wsparcia drużyny, wystarczy odwiedzić stronę www.gofundme.com/skydive-recruitz.

Jeśli znasz kogoś w wieku od 7 do 14 lat, kto chciałby dołączyć do zespołu, odwiedź stronę www.twinwoodsadventure.com/activities/skydive-recruitz po więcej informacji.

Więcej informacji i fotografie można pooglądać pod adresem linku źródłowego poniżej.

 

 

 

 

 


źródło: http://www.bedfordshire-news.co.uk/bedfordshire-kids-flying-the-banner-for-the-county-at-skydiving-competition/story-30269351-detail/story.html

You have no rights to post comments