Menu

Bedford: Rusza Bedford Run Club - gratka dla biegaczy!

 

Mark Draper, były reprezentant Wielkiej Brytanii, pomaga mieszkańcom Bedford, tworząc nową grupę dla biegaczy, przygotowując ich tym samym do półmaratonu, który odbędzie się w tym roku.

Mark to były długodystansowy biegacz i mieszkaniec Bedford, który jest organizatorem zawodów biegowych. W ubiegłym tygodniu wystartowała jego nowa i darmowa grupa dla zapalonych biegaczy.

Powiedział: "Mamy uczestników w różnych etapach zaawansowania - od początkujących, po ludzi biorących udział w maratonach londyńskich. W grupie panuje przyjazna atmosfera, a po zajęciach wybraliśmy się do pubu na spotkanie integracyjne grupy. Udzielałem się od najmłodszych lat w Bedford Athletic Club. Miałem na celu utworzenie grupy z towarzyską atmosferą, poczuciem odprężenia. Jest wielu biegaczy, którzy nie mają motywacji do ćwiczeń. Najczęściej brakuje towarzyszy, z którymi można się umówić na biegi."

Grupa spotyka się w każdy wtorek, o godzinie 18:30. Do każdej podgrupy przypisany jest lider - dostosowany do umiejętności i dystansów.

Dołącz do Bedford Run Club na Facebook'u w celu otrzymywania najnowszych powiadomień!

 

 

 

 

 

 


źródło: http://www.bedfordshire-news.co.uk/on-your-marks-get-set-for-bedford-run-club/story-30056427-detail/story.html

You have no rights to post comments