Menu

Londyn: Networking dla branży budowlanej - 28/09

 

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, budownictwo staje się naszą specjalnością.

 

Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, Polish Business Link zaprasza na pierwsze spotkanie networkingowe dla firm z branży budowlanej. Podczas spotkania prowadzonego w języku angielskim zaprosiliśmy Paula Greenwooda posiadającego ponad 20 lat doświadczenia w pracy z sektorem budowlanym. Paul także jest zaangażowany w wiele branżowych networkingów, m.in. Constructing Excellence Collaborative Working Champions Group czy Institute for Collaborative Working.

Po prezentacji oraz sesji Q&A będzie okazja do przedstawienia swojego biznesu pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz nieformalny networking. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy prawo do akceptacji firmy tylko z branży budowlanej (1 osoba na jedną firmę)

 

Bilety:

£25 + VAT, darmowo dla członków PBLink
Rejestracja Online: Tutaj

 

Networking dla branży budowlanej w Londynie odbędzie się 28.09.2017 roku. Start o godz. 18:00 - 20:00

Carter Lemon Camerons
10 Aldersgate St, London, EC1A 4HJ

 

Więcej informacji:

strona www

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 


Zapraszamy również:

Miesięcznik Magazyn Lokalny 

Najtańsza w UK polska drukarnia Smart Printing 

Portal informacyjny dla Luton - wLuton.net 

Regionalna Grupa Społecznościowa – PL Lokalnie 

Polub nas i poleć znajomym!

You have no rights to post comments