Menu

Dunstable: Właściciel pewnej firmy został ukarany mandatem wysokości 300 GBP za wyrzucanie odpadów w miejscu niedozwolonym

 

Dzięki pomocy mieszkańców, Rada Central Bedfordshire nałożyła kolejną karę za porzucanie odpadów w miejscach publicznych.

Po sygnałach od lokalnych mieszkańców, funkcjonariusze samorządowi szli tropem wyrzucanych śmieci na Beech Road (Dunstable) od 10-go października ubiegłego roku.

Po analizach, okazało się, że znaleźli dowody, które zaprowadziły do lokalnego biznesu. Właściciel przyznał się do winy podczas rozmów.

Ukarano go na miejscu mandatem wysokości 300 GBP. Właściciel otrzymał warunek - przy opłaceniu kary do ośmiu dni, mandat wyniesie jedyne 200 GBP.

Lokalne władze dziękują mieszkańcom za zwracanie uwagi na takie sytuacje. Tym samym wzywają innych do naśladowania tego zachowania i zgłaszania przypadków zaśmiecania na ulicach.

Poważne przypadki mogą doprowadzić do kar grzywny wysokości nawet 50.000 GBP, lub pozbawienia wolności.

Aby zgłosić sytuację nielegalnego wyrzucania odpadów, napisz maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub zadzwoń na numer 0300 300 8302.

 

 

 

 

 

 


źródło: http://www.bedfordshire-news.co.uk/8203-dunstable-business-owner-slapped-with-300-fly-tipping-fine-after-being-reported-by-local/story-30073593-detail/story.html

You have no rights to post comments