Menu

Londyn: Koncert charytatywny Wyśpiewać Miłosierdzie Boże (9.07)

 

Medical Aid for Poland Found serdecznie zaprasza na charytatywny koncert Lidii Jazgar - solistki zespołu Galicja - w Londynie.

 

Medical Aid for Poland Found uprzejmie zwraca się do Państwa z apelem o wsparcie akcji zbiórki pieniężnej na pomoc sparaliżowanym dzieciom i dorosłym w Polsce. Zbieramy fundusze w różnoraki sposób. Tym razem w tym szczytnym celu organizujemy koncert o haśle przewodnim „Wyśpiewać Miłosierdzie Boże”. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie najbardziej potrzebujących.

 

Wystąpi Lidia Jazgar - solistka zespołu Galicja

Krystyna Stolarska - słowa

Ryszard Brączek - muzyka

Michał Woźniak - orkiestracja

 

Wstęp bezpłatny

Wolne datki

 

Koncert charytatywny Lidii Jazgar w Londynie odbędzie się 9 lipca 2017 roku o godz. 19:00

Parafia Chrystusa Króla
234 Balham High Road, London, SW17

Zapraszamy również do zakupu CD z nagranymi ówcześnie utworami, które zostaną zagrane na w/w koncercie. Cena detaliczna płyty to 10 GBP, a cały dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu sprzętu dla obłożnie chorych. Płyty można nabywać bezpośrednio w biurze MAPF w POSK – u, przy 238 – 246 King Street, London, W6 0RF, na 3 piętrze lub zamówić drogą telefoniczną poprzez podanie danych kontaktowych tj. imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania, a następnie prześlemy do Państwa CD drogą pocztową.

 

Więcej informacji:

www.mapf.org,uk

 

Serdecznie zapraszamy!

You have no rights to post comments