Menu

Luton: Przygotuj się na start karnawału na ulicach miasta!

 

Fantastyczna zabawa i kolory karnawału wracają do Luton w 2017 roku!

The UK Centre for Carnival Arts będzie "celebrować świat, aby zbudować naszą przyszłość" na tegorocznym wydarzeniu, które odbędzie się w niedzielę, 28-go maja.

Atrakcje rozpoczną się o godzinie 12:00 w Wardown Park, gdzie odbędzie się degustacja przeróżnych potraw i gdzie będzie możliwość nabycia upominków artystycznych i rękodzieł.

Koniecznie odwiedź nową scenę Community Stage, która otworzona zostanie o godzinie 13:00. Wystąpią na niej na żywo lokalni artyści z miasta. Karnawałowa parada rozpocznie się o godzinie 13:30, wyruszając spod New Bedford Road w kierunku Stockingstone Road, do Old Bedford Road, gdzie nastąpi ocena jury. Lokalne szkoły, wliczając Denbigh Junior, Farley Junior, Chalkhills Academy, St Matthews Primary, oraz Putteridge High School, również wezmą udział.

Jako dodatkowa uroczystość w tym roku, uczestnicy karnawału złożą życzenia lokalnej grupie Rampage Mas Band z okazji 30-tej rocznicy na scenie.

Jako dodatek do barwnej parady, widownia będzie mogła oglądać jedną z trzech stref muzycznych, przechadzać się między miejscem targowym i stoiskami, oraz skorzystać z darmowych zajęć dla całej rodziny. Weź udział w przeciąganiu liny, rozgrywkach piłkarskich, ogromnych szachach i grze Connect 4.

Luton International Carnival rozpoczyna się o 12:00 i kończy o godzinie 18:00.

Uruchom w sobie ducha karnawału i przetańcz z nami całą noc podczas karnawałowego after party, które odbędzie się w UKCCA od godziny 21:00.

 

 

 

 

 


źródło: http://www.bedfordshire-news.co.uk/8203-get-ready-to-party-as-luton-carnival-hits-the-streets/story-30328582-detail/story.html

You have no rights to post comments