Menu

Luton: Polka wygrywa w Kumulacji EuroMillions!

 

Rok 2017 zaczął się wyjątkowo udanie dla Polki mieszkającej od 8 lat w Luton.

Marta Z. w ostatni piątek trafnie wytypowała pięć głównych liczb oraz 1 szczęśliwą gwiazdę w loterii EuroMillions, wygrywając ponad 287 tysięcy funtów.

Do głównej wygranej Polce zabrakło tylko jednej "szczęśliwej gwiazdy", która zagwarantowałaby jej wygranie astronomiczej sumy 70 milionów funtów.

Marta zawsze gra tym samym zestawem liczb w każdym losowaniu. Jest on złożony z dat urodzin jej oraz jej syna, oraz kilku ulubionych liczb. Polka gra w EuroMillions za pomocą subsksrypcji na stronie World Lottery Club, i jak sama przyznała, już od dłuższego czasu nie myślała o swoim zakładzie złożonym jeszcze na początku 2016 roku.

Pracowniczka restauracji na obrzeżach Londynu planuje za wygraną kwotę wrócić do Polski razem z synem, którego wychowuje w Anglii samotnie. Będzie dzięki temu mogła być bliżej rodziny, oraz pozwoli jej to wrócić na studia, które przerwała wyjeżdżając do Anglii.

Dzięki tej wygranej, Marta dołączyła do pierwszej dziesiątki globalnych zwycięzców w 2017 roku na stronie World Lottery Club.

Z tej okazji World Lottery Club przygotowało dla wszystkich czytelników Londynek.net wyjątkowy prezent na nowy rok.

Każdy nowy gracz, który dokona dziś zakupu przynajmniej 1 zakładu EuroMillions na stronie World Lottery Club, otrzyma 2 dodatkowe zakłady zupełnie GRATIS! Taka promocja nie jest dostępna w żadnej kolekturze. Dasz sobie szansę na zostanie milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY EUROMILLIONS!

World lottery Club

 

 

 


źródło: Londynek.net

http://londynek.net/newslajt/Polka+z+Luton+wygrywa+w+Kumulacji+EuroMillions!+wiadomosci,/newslajt/article?jdnews_id=17055

You have no rights to post comments