Menu

Bedford: Strażacy otrzymali bohaterskie przywitanie w szkole Westfield

 

Uczniowie w jednej ze szkół w Bedford byli podekscytowani spotkaniem prawdziwych superbohaterów. Westfield School (na Chester Road) odwiedzili strażacy z Bedford Community Fire Station.

Dzieci pracowały nad projektem o Superbohaterach i zaprosiły załogę do swojej szkoły, aby móc porozmawiać i poznać ich pracę.

Zadawały wiele pytań i były pod wrażeniem ochronnego umundurowania, którego strażacy używają w akcjach (szczególnie hełmów).

Punktem kulminacyjnym wizyty było oglądanie wozu, oraz sprzętu, który się na nim znajduje. Dzieci mogły wejść na pokład i usiąść w kabinie.

Dzieci były zachwycone wizytą, dla strażaków okazało się to również wielką przyjemnością. Uczniów interesowały rodzaje prac w Straży, a wejście do samochodu i zobaczenie wszystkich migających świateł było największą atrakcją.

Nawet po skończonej wizycie, dzieci były bardzo zafascynowane i nakręcone, z pewnością wiele opowiadały po powrocie do domu.

 

 

 

 

 

 


źródło: http://www.bedfordshire-news.co.uk/firefighters-got-a-hero-s-welcome-at-westfield-school/story-30250810-detail/story.html