Menu
EmailDrukuj

Warsztaty "Coaching w życiu prywatnym i zawodowym"

Wydarzenie

Tytuł:
Warsztaty "Coaching w życiu prywatnym i zawodowym"
Kiedy:
So, 21. październik 2017, 11:30 h
Kategoria:
Edukacja

Opis

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Coaching w życiu prywatnym i zawodowym"

 

 

Opis warsztatów:

Każdy z nas ma swoje wartości: osobiste i zawodowe. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie wartości przyświecają naszym celom prywatnym i zawodowym. Proponowane warsztaty to zaproszenie, aby określić to, co jest naprawdę ważne w Twoim życiu. Jasność i przejrzystość odnośnie Twoich wartości jest początkiem wyznaczania celów życiowych. W taki sposób można decydować ze świadomością oraz wyznaczać cele na arenie prywatnej i zawodowej. Proponowane warsztaty mają charakter interaktywny poprzez ćwiczenia, dyskusje oraz pracę w parach. Zapraszam!

 

Bilety

w cenie £10

do kupienia online TUTAJ

 

Warsztaty "Coaching w życiu prywatnym i zawodowym" odbędą się 21 października w godzinach 11:30 - 13:30

Dorset Wharf Community Hall
158 Rainville Road, London, W6 9HN

 

Więcej informacji:

tel. 07 973 359 140 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.iflowcoaching.com

 

Piotr Jusik: coach, trener i terapeuta. Doświadczenia zawodowe zaczął zdobywać w Londynie w pracy z trudną młodzieżą oraz dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi. Zainspirowany środowiskiem pracy rozpoczął studia z Analizy Transakcyjnej w Oksfordzie uzyskując kwalifikacje terapeutyczne (Dyplom Transactional Analysis Counselling) oraz akredytację Institute of Leadership and Management jako coach. Obecnie rozwija własny gabinet coachingu i terapii, a także prowadzi warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem konstruktów Analizy Transakcyjnej.

 

Serdecznie zapraszamy!