Menu
EmailDrukuj

Ślub Doskonały - Londyn

Wydarzenie

Tytuł:
Ślub Doskonały - Londyn
Kiedy:
So, 4. marzec 2017, 17:00 h
Kategoria:
Kultura

Opis

 

termin: 2017-03-04 17:00

godzina otwarcia drzwi: 17:00

miejsce: The Mermaid Theatre

ulica: Puddle Dock

miejscowość: Londyn

kod pocztowy: EC4V 3DB

 

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń. Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku brytyjczyków.

 

O teatrze

The Mermaid Theatre to jeden z najbardziej prestiżowych, nowoczesnych teatrów w samym sercu Londynu, w którym sztuki wystawiane są już od ponad 60 lat. Położony nad brzegiem Tamizy między City i West End’em. Sąsiaduje z Tate Modern oraz historyczną St Paul’s Cathedral. Na jego deskach gościły już takie gwiazdy jak Nigel Kennedy, Josh Groban czy Pet Shop Boys wraz z BBC Sound Orchestra.

 

https://www.bilety24.uk/slub-doskonaly-197.p.html